Božićni sajam OŠ Žuti brijeg privukao velik broj posjetitelja

Autor: Martina Prpić, 12. 12. 2022.

Velika je gužva vladala auli Osnovne škole Žuti brijeg u kojoj se u srijedu 7. prosinca 2022. održavao Božićni sajam. Na sajmu su se  gotovo svi razredi predstavili radovima koje su izrađivali  na satima razrednika ili na božićnim radionicama. U auli škole nalazila su se četiri štanda na kojima su bili izloženi predmeti na prodaju: božićne kuglice i čizmice, ukrašeni borići, teglice za nakit, šarene svijeće, ježići sa pšenicom, magneti i još puno različitih stvari. Svoje je prodajno mjesto imala i Učenička zadruga Žuti brijeg.

Sajam je počeo oko pola sedam, ali su se ljudi počeli okupljati i prije toga. Na otvorenju sajma ravnatelj Veljko Kordić poželio je dobrodošlicu svima i održao kratki govor. Već nakon pola sata gotovo su svi posjetitelji u rukama držali kokice, sokove ili kupljene božićne ukrase. Za božićni ugođaj u pozadini se puštala božićna glazba dok se na platnu emitirala slika kamina. Prikupljenim novcem planira se kupiti novi školski razglas.

Barbara Marić 7.a

SVIBANJ: