Osnovna škola Žuti brijeg Zagreb

Raspored informacija i primanja roditelja u školskoj godini 2020./2021.

RASPORED INFORMACIJA I PRIMANJA RODITELJA

U prilogu se nalazi raspored informacija i primanja roditelja za školsku godinu 2020./2021.

Važna obavijest:

Poštovani roditelji,

sukladno epidemiološkoj situaciji te uputama koje je donio HZJZ izuzetno je bitno smanjiti fizički (bliski) kontakt između svih sudionika u odgojno-obrazovnom procesu: učenika; učenika i učitelja; svih djelatnika u školi; učitelja i roditelja; te općenito tijekom cjelokupnog boravka u ustanovi. Svakako je preporučljivo da se održava socijalna distanca.

Slijedom navedenog Vas molimo da se, ako postoji potreba za informacijama, obratite elektronskim putem ili putem telefona Vašim razrednicima ili predmetnim učiteljima.

Ako postoji iznimna potreba za dolaskom na razgovor u školu, također Vas molimo da se najavite.

Hvala na razumijevanju.

Ravnatelj škole

Veljko Kordić

Informacije i primanje roditelja u skolskoj godini 2020.-2021..pdf

VIRTUALNE UČIONICE

Kliknite za pristup virtualnim učionicama.

Office 365 za škole

OFFICE 365 za škole

Prijavite se sa svojim AAI@EduHr elektroničkim identitetom i koristite besplatne alate i usluge.

Kliknite za pristup e-Dnevniku

Obilježavamo...

U STUDENOM:

1.11. Svi sveti

9.11. Svjetski dan izumitelja

16.11. Međunarodni dan tolerancije

18.11. Dan sjećanja na Vukovar

20.11. Međunarodni dan djeteta

24.11. Dan hrvatskog kazališta

Koliko često koristite internet za učenje ili pisanje domaće zadaće?

> Google

CMS za škole logo
Osnovna škola Žuti brijeg Zagreb / Vrtnjakovečka 2, HR-10000 Zagreb / www.os-zutibrijeg-zg.skole.hr / ured@os-zutibrijeg-zg.skole.hr